3 apríla, 2023

JARNÁ PONUKA 2023: dlažby, platne a ploty pre novú sezónu

Chystáte sa aj vy počas novej sezóny vybudovať si pekné chodníčky okolo domu, modernú terasu, príjazd do garáže alebo si ohraničiť pozemok vhodným plotom? Alebo uvažujete nad vytvorením atraktívnej oddychovej zóny v záhrade pre posedenie a relax s vašimi najbližšími?

JARNÁ PONUKA 2023 pre okolie vášho domu

Naša spoločnosť CITY STONE DESIGN s.r.o. vám opäť prináša riešenia formou dizajnových betónových dlažieb, veľkoformátových platní a plotových systémov, cenovo zvýhodnených v JARNEJ PONUKE 2023. Vybrať si môžete z rôznych formátov, povrchov, farebného prevedenia, ale aj z nápadov na vyvýšené záhony, nízke múriky, ohniská alebo záhradné sedenia. Neváhajte a využite príležitosť pre dotvorenie vášho okolia s produktami našej spoločnosti, ktorá je slovenským výrobcom s viac ako 20 ročnou tradíciou.

Zvýhodnená ponuka platí od 03. 04. 2023 do 30. 06. 2023 (predĺžená ponuka do 31. 08. 2023), alebo do vypredania zásob. Ceny uvedené v ponuke sú vrátane DPH a uplatniť si ich môžete u všetkých našich zmluvných predajcov. Kompletný zoznam predajcov nájdete TU.

Bližšie informácie ohľadom zvýhodnenej ponuky a podmienok nákupu nájdete aj priamo v letáku TU.

 

Go to Top