Home » ZVÝHODNENÁ PONUKA

ZVÝHODNENÁ PONUKA

ZVÝHODNENÁ PONUKA2022-11-07T07:49:42+01:00

ZVÝHODNENÁ PONUKA

Spoločnosť CITY STONE DESIGN s.r.o. pre vás pripravila aj na túto jeseň zaujímavú ponuku zvýhodnených cien betónových dlažieb, plotových systémov a doplnkov. Nahliadnite do nášho aktuálneho letáku „OBJAVTE NAŠU JESENNÚ PONUKU“ a nechajte sa inšpirovať.

AMBIA naturo

Elegantná a variabilná dlažba Ambia naturo s čistým dizajnom dokonale doplní každý priestor v okolí rodinného domu a vnesie do vašej záhrady príjemnú rodinnú atmosféru. Praktická hrúbka 6 cm a zlúčenie viacerých formátov v kombiforme zaručujú jednoduchú a rýchlu pokládku.

Hrúbka dlažby: 6 cm
Kombiforma: kombinácia 3 rôznych formátov

AMBIA naturo

TOP ZÓNA kombi

Skladbou troch základných rozmerov 10 x 20, 20 x 20 a 20 x 30 cm vznikol z tejto klasickej dlažby moderný prvok ideálny na dotvorenie rôznych typov spevnených plôch. Kombinácia formátov je podporená širokou škálou farebného prevedenia.

Hrúbka dlažby: 6 cm
Kombiforma: kombinácia 3 rôznych formátov

TOP ZÓNA kombi

EKO TOP ZÓNA kombi

Pre zabezpečenie odvádzania zrážkovej vody z plochy a zároveň jej spevnenie je ekologická dlažba Eko Top Zóna kombi funkčným a estetickým riešením. Variabilná kombiforma s tromi formátmi umožňuje vytvárať väčší počet škár so šírkou 1,1 cm pre efektívne odvedenie dažďových vôd priamo do pôdy. Je kombinovateľná s ostatnými dlažbami, hlavne s dlažbou Top Zóna a Top Zóna kombi. Hrúbka dlažby 8 cm umožňuje prejazd aj nákladnými automobilmi.

Hrúbka dlažby: 8 cm
Kombiforma: kombinácia 3 rôznych formátov

EKO TOP ZÓNA kombi

Plotový systém CASSER

Štiepaný povrch betónových tvárnic Casser imituje prírodnú štruktúru lámaného kameňa. Vďaka nepravidelnému lomu vzniká jedinečná hra tieňov, čo robí z každého prvku unikát. Plotový systém Casser slúži okrem oplotenia aj na spevnenie svahu, či terasy.

Plotový systém CASSER

Obrubník PARKOVÝ

Slúži k oddeleniu dvoch plôch s výškovým rozdielom do 15 cm, alebo k ich ukončeniu. Parkové obrubníky je možné odporučiť podľa povahy plochy ku vzájomnému oddeleniu komunikácií, deliacich pásov, parkovísk, chodníkov, záhonov a inej zelene. Styk jednotlivých kusov je riešený systémom „perodrážka“.

Formát: 100 x 5 x 20 cm

Obrubník PARKOVÝ

Palisáda CASSER

Štiepané palisády Casser sú vhodné na dotváranie menších prevýšení, vstupov do domu, výborne vyniknú ako čelná časť schodiska, ale sú vhodné aj ako obruba záhonov, alebo chodníkov. Palisády farebne a štruktúrou harmonizujú s plotovým systémom Casser. Pohľadová čelná strana je nepravidelne štiepaná a horná strana má hladký, rovný povrch.

Formát: 15 x 10 x 40 cm

Palisáda CASSER

ŠKÁROVACÍ PIESOK

Dôležitým krokom po uložení dlažby je okrem zhutnenia dláždeného povrchu aj jeho zapieskovanie. Do našej ponuky sme preto zahrnuli škárovací piesok, prírodné drvené kamenivo frakcie 0-2 mm určené pre odolné a stabilné škáry. Piesok má optimálne vlastnosti pre odvádzanie vody, neprepadáva sa a je mrazuvzdorný.

Škárovací piesok

Záhradné zostavy ARCADIA

Pevné betónové bloky ARCADIA vo výške 7,5 cm a 15 cm sú určené hlavne na vybudovanie menších múrikov alebo aj rôznych vyvýšených záhonov. Spolu tvoria systém šiestich prvkov, ktoré sú však vhodné aj na vytváranie okrasných záhradných doplnkov. Netradičným riešením je ich využitie aj na obľúbené záhradné sedenia, ktoré sú určené na posedenie a relax v záhrade.

Záhradné zostavy ARCADIA

Zvýhodnená ponuka je platná od 20. 10. 2022 do 21. 12. 2022, alebo do vypredania zásob

Ceny uvedené v ponuke sú vrátane DPH a uplatniť si ich môžete u našich zmluvných predajcov – stavebnín. Zľava sa poskytuje z cenníkovej ceny. Kompletný zoznam predajcov – stavebnín nájdete TU.

Leták „OBJAVTE NAŠU JESENNÚ PONUKU“ na stiahnutie v PDF.

Predajné miesta
Výstavné plochy
Go to Top