4 septembra, 2023

TOP PONUKA pre váš JESENNÝ PROJEKT

Každý nový projekt sa začína nápadom, inšpiráciou, ale aj podnetom z okolia, ktorý vám dáva impulz na potrebnú zmenu. Či už chcete vytvoriť chodníky, plánujete prepojiť vnútorný priestor s tým vonkajším peknou terasou, alebo potrebujete vybudovať funkčné parkovisko, vždy si viete vyberať vhodné materiály v závislosti od ich účelu použitia. Vzájomne môžete kombinovať rôzne prvky do kompaktného celku, alebo viete dať ploche atraktívny vzhľad len jedným druhom materiálu. V teplých alebo studených tónoch – kombinácií je neúrekom, závisí to vždy len od vás a priestoru, ktorý pretvárate.

DLAŽBY, PLATNE a PLOTY v harmónii farieb a povrchov

Pre váš projekt tejto jesene vybrala naša spoločnosť CITY STONE DESIGN s.r.o. do zvýhodnenej ponuky betónové dlažby v modernom aj v rustikálnom štýle, platne na terasu alebo aj k bazénu a plotové tvárnice s rôzne opracovanými povrchmi. Ponuku dopĺňajú aj dôležité doplnky, ako sú obrubníky alebo palisády. Ak si však chcete vybudovať len nové záhradné sedenie s ohniskom pre chvíle oddychu a relaxu, či vyvýšené záhony pre pohodlné záhradníčenie, tak naša ponuka bude zaujímavá aj pre vás.

 

Zvýhodnená jesenná ponuka 2023 je platná na vybrané druhy produktov a farebné prevedenia od 04. 09. 2023 do 15. 12. 2023, alebo do vypredania skladových zásob. Ceny uvedené v ponuke sú vrátane DPH a uplatniť si ich môžete u všetkých našich zmluvných predajcov. Kompletný zoznam predajcov nájdete TU.

Bližšie informácie ohľadom zvýhodnenej jesennej ponuky 2023 a podmienok nákupu nájdete aj priamo v PDF letáku JESENNÁ POHODA NA TERASE.

 

Go to Top