5 decembra, 2019

Showroom v Bratislave je plný noviniek!

V Bratislave sa nachádza jeden z našich najväčších showroomov betónových výrobkov. Na jeseň si prešiel „generálkou“, ktorá priniesla množstvo tohtoročných noviniek.

Ak hľadáte praktickú a zároveň peknú dlažbu na spevnenie okolia rodinného domu, určite neprehliadnite dlažbu Ambia naturo. Kombinácia troch rôznych formátov dáva možnosť vybrať si z niekoľkých vzorov pokládky a pri správnom rozložení vám ukáže tú najkrajšiu hru farieb. Ak vás menšie formáty nepresvedčili, možno to zmení dlažba Ravena naturo. Hladký rovný povrch s mikrofázou a kombinácia troch formátov dokonale oživí vašu terasu, alebo hlavný vstup do domu.

Spevnené plochy v záhrade ešte viac vyzdvihne správne zvolené oplotenie. Tvarom, štruktúrou a hlavne farebnosťou by mal harmonizovať so samotnou dlažbou. Ak k tomu doplníte vhodnú výsadbu, výsledný efekt bude na nezaplatenie.

Plotový systém Metropol sa s dlažbami Ambia naturo a Ravena naturo dokonale dopĺňa. V bratislavskom showroome je vystavený vo všetkých dostupných odtieňoch.

Nič však nepokazíte ani stále obľúbeným plotovým systémom Casser, ktorý tu teraz nájdete v novom farebnom odtieni latte.

Horúcim a stále viac žiadaným trendom v súčasnosti sú veľké formáty dlažieb. Preto ak hľadáte niečo originálne a tak trochu „z iného súdka“, určite neprehliadnite veľkoformátové betónové platne Maxima a Maxima kombi v hrúbke 8 cm a Terrazza Grande v hrúbke 5 cm.

Okrem veľkých rozmerov sú jedinečné aj farebným prevedením, ktoré bude dostupné iba v týchto produktoch. Jednofarebné odtiene vo dvoch farebných škálach – v studených a v teplých tónoch umožňujú vytvoriť harmonické kombinácie od svetlej farby až po najtmavšiu. Pre dosiahnute výrazného farebného akcentu možno odtiene ľubovoľne kombinovať.

V poslednom období sa do popredia stále viac dostáva slovo ekológia a všetko, čo je s ňou spojené. Ako výrobcovi betónových prvkov nám táto téma nie je ľahostajná. V našom sortimente má svoje miesto už dlhé roky tzv. ekologická dlažba. Našu novinku z tejto kategórie – dlažbu Eko Line takisto môžete vidieť v našich showroomoch, vrátane Bratislavy.

Ak ste bratislavský showroom ešte neboli navštíviť, nájdete ho vedľa predajne STAVMAT STAVEBNINY s.r.o. na Vajnorskej ulici, ktorý je zároveň našim obchodným partnerom. Priamo v stavebninách nájdete aj náš aktuálny cenník, a na zvolené produkty si môžete dať vypracovať cenovú ponuku.

Niektoré z našich noviniek sú do konca tohto roka v rámci predĺženej akcie za zvýhodnenú cenu.

Adresu showroomu a stavebnín v Bratislave nájdete TU. Výstavná plocha je otvorená non-stop.

 

Go to Top