1 mája, 2024

Produktový katalóg a cenník 2024

S radosťou vám prinášame náš nový produktový katalóg s cenníkom platný od 01. 05. 2024.

Na 134 stranách nájdete moderné, klasické, ale aj rustikálne dlažby, platne, plotové systémy a doplnky určené pre zveľadenie okolia vášho domu. V našom sortimente ponúkame zaujímavé riešenia pre chodníčky, terasy, parkoviská alebo príjazdové cesty. Rôzne typy povrchov, v spojení s atraktívnymi farebnými prevedeniami, podčiarknu charakter vášho domu alebo chalupy.

Preto neváhajte a prelistujte si nasledovné strany cenníka (PDF na stiahnutie) plné inšpirácií, dôležitých informácií, ako aj noviniek tejto sezóny.

Farebný odtieň LATTE

Obľúbený farebný odtieň LATTE sme v tomto roku zahrnuli ako NOVINKU už aj v dlažbách Bella Piccola a Villa Nobile. V povrchovej úprave senso aj antico. Kombinácia svetlohnedej a krémovej farby imituje odtiene prírodného kameňa, preto bude ideálna hlavne k domom klasického, ale aj mediteránskeho štýlu.

CORSO PICCOLA a CORSO GRANDE – NOVINKA

betónová dlažba Corso Grande naturo, farba white shadow a plot Largo City, farba strieborná

Čisté línie, hladký rovný povrch s mikrofázou a jemné prírodné odtiene sú typickými znakmi dvoch noviniek Corso Piccola naturo a Corso Grande naturo. Vďaka rozdielnym formátom, ale jednotnej hrúbke je možné ich vzájomne kombinovať na vytvorenie harmonických prechodov, či na doplnenie zaujímavej kompozície v rámci jednej dláždenej plochy. Prináša to mnoho riešení, tak pre okolie rodinných domov, ako aj pre verejné priestranstvá či mestské zóny.

betónová dlažba Corso Grande naturo, farba granito a Corso Piccola naturo, farba granito

granito

betónová dlažba Corso Grande naturo, farba white-shadow a Corso Piccola naturo, farba white-shadow

white-shadow

betónová dlažba Corso Grande naturo, farba babylon a Corso Piccola naturo, farba babylon

babylon

PLOT CASSER MONO a DUO – NOVÉ v katalógu

Plotový systém Casser štiepaný prešiel významnejšou premenou ešte v predchádzajúcej sezóne a na jeseň v roku 2023 sme ako novinku predstavili hneď dva produkty: jednostranne štiepané tvárnice Casser MONO a obojstranne štiepané tvárnice Casser DUO. Nové plotové tvárnice prinášajú oproti starému prevedeniu množstvo výhod a takisto k nim pribudli dva nové farebné odtiene: sépia a white shadow.

CASSER MONO

Casser MONO, hladká strana, farba latte

CASSER DUO

CESTNÉ OBRUBNÍKY – NOVINKY

Našu ponuku štandardných prvkov infraštruktúry sme rozšírili túto sezónu o žiadané formáty cestných obrubníkov:

  • Cestný obrubník so skosením 15 cm, formát 100 x 15 x 30 cm
  • Cestný obrubník so skosením 12 cm, formát 100 x 15 x 25 cm
  • Cestný obrubník prechodový, formáty: 100 x 15 x 25 cm (ľavý a pravý)
  • Nájazdový obrubník K 30, formát 30 x 25 x 15 cm

KATALÓG A CENNÍK PRODUKTOV

Všetky bližšie informácie o našich produktoch a predajných cenách platných od 01. 05. 2024 nájdete v našom novom katalógu a cenníku produktov 2024.

CENNÍK 2024
Go to Top