1 februára, 2021

Podmienky predaja od 8.2. do odvolania

PARTNERSKÝ PREDAJ ( stavebniny, živnostníci a realizačné firmy )

Nákup a expedícia tovaru funguje bez obmedzení, ale za podmienky dodržania aktuálnych hygienických pravidiel     ( Rúško – Odstup – Ruky ). V prípade, že niektoré z pravidiel nebude dodržané, na expedícii nebudete vybavení! Uprednostnené budú objednávky vopred odoslané e-mailom, alebo po dohode s obchodným zástupcom.

MALOOBCHODNÝ PREDAJ ( verejnosť )

Výrobné závody Šaľa a Geča sú na základe aktuálneho uznesenia vlády a pandemickej komisie otvorené iba ako VÝDAJNÉ MIESTA. Objednávku je potrebné vopred uviesť e-mailom, alebo telefonicky obchodnému zástupcovi, ktorý si zapíše vaše kontaktné údaje ( meno, adresa, tel. kontakt, e-mail ).

Kontakt na príslušného obchodného zástupcu nájdete tu.

Za účelom kúpy, alebo objednania produktov môžete kontaktovať aj našich zmluvných predajcov – stavebniny, ktorých zoznam nájdete tu.

Poprosíme vás pri preberaní objednávky o dôsledné dodržiavanie aktuálnych protipandemických opatrení, vrátane základných hygienických pravidiel ( Rúško – Odstup – Ruky ).

V prípade zmien v aktuálnych nariadeniach vás budeme včas informovať.

ODBORNÉ PORADENSTVO

Odborné poradenstvo funguje prostredníctvom mailu, alebo telefonicky. Keďže naši kolegovia z poradenstva momentálne pracujú v obmedzenom režime, môže spracovanie projektov trvať o niekoľko dní dlhšie, ako je obvyklé. Prosíme vás preto o trpezlivosť a ďakujeme za pochopenie.

Go to Top