13 marca, 2023

Nový cenník 2023 je tu!

Nová stavebná sezóna prináša so sebou aj nové výzvy pri pretváraní nášho životného priestoru – či už v okolí našich domov, alebo aj miest a obcí. Chodníky, terasy, okolie bazéna alebo oplotenie, to je len časť z možností využitia našich dizajnových betónových produktov a doplnkov.

Vstúpte s nami preto na nasledujúce strany nášho nového cenníka 2023 (PDF na stiahnutie) a nájdite si aj vy tú ideálnu dlažbu, platne alebo plot na zrealizovanie vašich osobných predstáv. Cenník je platný od 1. 3. 2023. Vyberať si môžete z rôznych povrchových úprav, formátov i farebných vyhotovení. Našu ponuku sme aj tentokrát rozšírili o zaujímavé NOVINKY v podobe štýlových povrchov, ako aj nových farieb. V cenníku nájdete i rôzne inšpirácie, rady a tipy pre dotvorenie vášho domova k dokonalosti.

 

LISTELA senso – NOVINKA

Vzájomná kombinácia a nepravidelné striedanie dvoch odlišných povrchov v rámci viacerých formátov vytvára na ploche veľmi zaujímavý optický dojem. Betónová dlažba LISTELA senso s dlhými a úzkymi formátmi je vhodná všade tam, kde je potrebné prepojiť moderný dizajn s niečím netradičným.

Listela senso, white-shadow

 

Listela senso, vanilla

 

AMBIRE naturo – NOVINKA

Ak chcete viac než len vydláždiť konkrétny povrch betónovou dlažbou, Ambire naturo môže byť pre vás vhodným riešením. Líniové rozloženie troch rôznych formátov dlažieb v kombi forme je ideálne na jednoduché a zároveň výnimočné stvárnenie vonkajšieho priestoru. Farebné prechody vyrobené technológiou colormix dodajú spevnenej ploche správnu dynamiku. V ponuke ju nájdete vo farebnom vyhotovení sépia a white-shadow.

Ambire naturo, white-shadow

 

Obrubník PARKOVÝ – NOVINKA

Nový formát 100 x 5 x 25 cm dopĺňa už existujúci sortiment našich parkových obrubníkov. Obrubníky slúžia na oddelenie rôznych plôch, alebo k ich ukončeniu. Styk jednotlivých kusov je riešený spôsobom „perodrážka“.

citystonedesign_betonove obrubniky_obrubnik parkovy_1m

 

Mini ŽĽABOVKA – NOVINKA

Systém priemyselných prvkov sme rozšírili o betónovú žľabovku vo formáte 25 x 25 x 8 cm. Práve kvôli jej praktickému formátu viete túto žľabovku využiť okrem verejných priestranstiev aj pri rodinných domoch.

Mini žľabovka, sivá

 

Neváhajte a prezrite si našu aktuálnu ponuku produktov vhodných na vytvorenie chodníkov, terás, príjazdových ciest, okolia bazénov alebo úpravu svahu či riešenia oplotenia.

 

 

 

 

 

 

Go to Top