1 marca, 2022

Nový cenník 2022

Vstúpte s nami na nasledujúce stránky nášho aktuálneho cenníka, kde nájdete betónové výrobky, ktoré vznikali s láskou a s rešpektom k našej tradícii, zároveň s ohľadom na aktuálne trendy, ale predovšetkým pre vás, našich zákazníkov a pre vaše požiadavky. Cenník je platný od 1. 3. 2022 do 28. 2. 2023.

Betónové dlažby, platne a plotové systémy

V našej ponuke sú zahrnuté betónové dlažby, platne a betónové plotové prvky, ako aj doplnky na ich ošetrovanie a údržbu. Celý náš sortiment dlažieb a platní je rozdelený do jednotlivých produktových línií s rozdielnymi typmi povrchov, ako sú Senso, Antico, Naturo a Classic. Zvlášť nájdete betónové ploty s hladkým, obíjaným alebo štiepaným povrchom, záhradný dizajn, doplnky ako aj ekologické dlažby.

Ekologické dlažby

Téma hospodárenia a nakladania s vodnými zdrojmi je pre nás dôležitá a preto sme náš sortiment v tomto roku rozšírili o dve zaujímavé NOVINKY z rady ekologických dlažieb. Prvou je variabilná ekologická dlažba Eko Top Zóna kombi, v hrúbke 8 cm, ktorá je v ponuke troch formátov ako kombiforma. Druhou novinkou je dlažba Eko Háčko v tradičnom dizajne, ktorý však umožňuje vyskladanie plochy na dva spôsoby, t. j. na väzbu s menšími medzerami alebo ukladanie v línii s veľkorysými drenážnymi otvormi. Stačí si len vybrať a tak zabezpečiť odvedenie cenných zrážkových vôd z povrchu spevnených plôch priamo do pôdy.

Eko Top Zóna kombi, dolomite

Eko Háčko, sivá a grafitová

Creative Garden

Inšpiratívne riešenia pre skrášlenie a dotvorenie zelenej časti záhrady sme zahrnuli do ponuky v novej časti cenníka Creative Garden, kde sa môžete inšpirovať rôznymi nápadmi na vytvorenie vyvýšených záhonov, nízkych múrikov, ohnísk, alebo i záhradného sedenia z betónových blokov Arcadia alebo palisád Casser a palisád Arcadia.

Neváhajte a prezrite si našu ponuku produktov vhodných na vytvorenie chodníkov, terás, príjazdových ciest, okolia bazénov alebo úpravu svahu či riešenia oplotenia.

Go to Top