15 decembra, 2022

JESENNÁ PONUKA
POKRAČUJE

Zvýhodnená jesenná ponuka spoločnosti CITY STONE DESIGN s.r.o. pokračuje!

V termíne do 28. 02. 2023 si tak ešte stále viete zakúpiť so zaujímavými zľavami vybrané betónové dlažby, betónový plot a doplnky vhodné na dotvorenie vášho vonkajšieho priestoru. Či už potrebujete vybudovať okolie vášho domu, chodníčky, príjazdové cesty, oplotenie alebo si len chcete vytvoriť v záhrade pekný priestor pre oddych a relax, tak naša ponuka je pre vás tým správnym riešením.

Vo zvýhodnenej ponuke nájdete:

Prečítajte si ešte VIAC o zvýhodnených produktoch z nášho letáku a načerpajte nové inšpirácie, či nájdite riešenia pre váš projekt v okolí domu, v záhrade, na chalupe. Alebo si vyberte z ponuky našich NOVINIEK, ktorými sme na jeseň rozšírili náš sortiment o zaujímavé produkty.

Neváhajte a kontaktuje aj našich zmluvných partnerov, ktorí vám radi pomôžu s výberom a nákupom požadovaného tovaru. Taktiež sú vám k dispozícii naše výstavné plochy, kde si môžete prezrieť nami ponúkané produkty.

Leták „OBJAVTE NAŠU JESENNÚ PONUKU“ nájdete na stiahnutie TU. Ceny uvedené v ponuke sú vrátane DPH a uplatniť si ich môžete u našich zmluvných predajcov – stavebnín. Zľava sa poskytuje z cenníkovej ceny.

Go to Top