22 októbra, 2022

NOVINKY – JESEŇ 2022

Pre vás – našich zákazníkov sa neustále snažíme tvoriť niečo nové aj s ohľadom na prichádzajúce nové trendy, no predovšetkým s rešpektom k vašim požiadavkám. V duchu našich tradícií, s použitím nových technológií a znalostí vznikajú pod našimi rukami nové produkty, ktoré dúfame, že ulahodia nielen vášmu oku, ale splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky. Sortiment našich betónových dlažieb a plotových systémov sme počas tejto jesene rozšírili o nové dizajnové produkty, ktoré dúfame, že si u vás nájdu uplatnenie a budú dotvárať aj váš vonkajší priestor.

farebný odtieň SÉPIA

Predstavujeme vám nový farebný odtieň sépia, ktorý bol inšpirovaný prírodou a jej zemitými tónmi. V odtieni sa medzi sebou náhodne prelínajú biele, hnedožlté a grafitové pigmenty, pričom svetlejšie pigmenty spolu tvoria jemné prírodné tóny a tmavšia grafitová dodáva odtieňu vyvážený kontrast. Objavte jedinečnú farbu sépia v betónových dlažbách Casa di Campo senso a Casa di Campo naturo, kde je každá dlažbová kocka originálom, pretože vždy obsahuje iný pomer kombinovaných farieb. Dôsledným striedaním rôzne sfarbených dlažbových kociek a s trochou estetického cítenia je možné dosiahnuť harmonický efekt, ktorý sa na žiadnej inej položenej ploche nebude opakovať.

 

Plotový systém LARGO CITY

Moderné hladné prevedenie a veľkorysý formát tvárnic predurčujú plotový systém LARGO CITY na využitie hlavne v modernej architektúre. Po výstavbe sú pohľadové plochy podčiarknuté zaujímavým efektom výrazných škár, ktoré vytvárajú ostré dlhé línie. Každá tvárnica o šírke 60 cm má dutiny na umiestnenie výstuže a zaliatie betónovou zmesou, čím vznikne jednoliaty celok pevnej konštrukcie.

 

Univerzálny prvok FRONTERO

FRONTERO je univerzálny betónový prvok s viacúčelovým využitím. Prednosťou tohto prvku je jeho variabilita a možnosť kombinácie s inými prvkami záhradnej architektúry. Hladký rovný povrch a jemne zaoblená pohľadová hrana umožňujú vytvárať riešenia hlavne v elegantnom štýle. Pomocou tohto prvku je možné ho využiť ako striešku na ukončenie betónových plotov, múrikov, či vyvýšených záhonov. Vhodný je aj na oddelenie záhonov od trávnatých plôch v podobe obruby, či pri riešení schodiskových stupňov.

 

Záhradné zostavy ARCADIA

Pre posedenie s vašimi najbližšími a priateľmi si viete vytvoriť v záhrade oddychovú zónu, ktorá bude centrom pohody počas letných večerov alebo príjemných jesenných dní. Správnou kombináciou rôznych prvkov betónových blokov Arcadia si dokážete vyskladať oblé alebo aj pravouhlé záhradné posedenie či ohnisko a tak vyčariť kúsok štýlového zákutia vo vašej záhrade.

Go to Top