8 apríla, 2024

Zvýhodnená JARNÁ PONUKA 2024

Nová sezóna je už opäť tu

Každá nová sezóna prináša so sebou nové očakávania, ale aj výzvy. Aby nám priestor v našej záhrade poskytoval rozmanité a funkčné miesta, ako aj rôzne zóny vhodné na posedenie a oddych, nadišiel ten správny čas preniesť naše predstavy do reálnejšej podoby.

DLAŽBY, PLATNE a PLOTY so štýlom

Nová terasa v modernom, alebo v rustikálnom štýle? Príjazdová cesta v jemných oblúkoch, alebo naopak v rovných líniách? Okrasné tvárnice pre štýlové oplotenie pozemku, či na vybudovanie obľúbených vyvýšených záhonov?

Spoločnosť CITY STONE DESIGN s.r.o. vám pre všetky vaše projekty prináša zaujímavé inšpirácie z dizajnových betónových dlažieb, veľkoformátových platní a plotových systémov vo zvýhodnenej jarnej ponuke 2024, aby ste si mohli pretvoriť aj vaše vonkajšie priestory na dokonalý domov.

 

Neváhajte a využite príležitosť pre zveľadenie vášho okolia s produktmi našej spoločnosti, ktorá je slovenským výrobcom s viac ako 20 ročnou tradíciou.

Zvýhodnená jarná ponuka 2024 je platná na vybrané druhy produktov a farebné prevedenia od 08. 04. 2024 do 30. 06. 2024, alebo do vypredania skladových zásob. Ceny uvedené v ponuke sú vrátane DPH a uplatniť si ich môžete u všetkých našich zmluvných predajcov. Kompletný zoznam predajcov nájdete TU.

Všetky bližšie informácie ohľadom zvýhodnenej jarnej ponuky a podmienok nákupu nájdete priamo aj v letákuPRIVÍTAJTE JAR V NOVEJ ZÁHRADE“.

 

 

Go to Top