6 apríla, 2018

Príďte sa inšpirovať do Mlyny park !

Tento rok opäť vítame jar unikátnou jarnou výstavou, ktorá už tradične vznikla v spolupráci s OC Mlyny Nitra.

Sviežu jarnú výsadbu dopĺňajú naše top dlažby a plotové systémy. Pretože každému sa páči niečo iné, výberom sortimentu sme sa snažili osloviť čo najširší okruh zákazníkov.

Na výstave môžete nájsť z moderných prvkov veľkoformátové platne Granada naturo, líniovú dlažbu Casa di Campo senso, alebo City Stone senso.

Ak ste fanúšikmi histórie, určite vás osloví malý formát dlažby Bella Piccola antico.

Určite neprehliadnite ani mimoriadne obľúbenú dlažbu Villa Nobile senso, ktorá najkrajšie ukáže ak sa ukladá na tzv. rímsku väzbu. Okrem klasického prevedenia senso s reliéfovitým povrchom ju na výstave nájdete aj v antickom prevedení – ako Villa Nobile antico.

Dlažbu dopĺňajú aj naše plotové systémy – tohtoročná novinka – plot Duvar v prevedení farieb colormix, alebo náš obľúbený Duvar Light, ktorý možno skominovať s modernejšími, ale aj s antickými typmi dlažieb.

Na všetkých produktoch nájdete menovky, podľa ktorých sa vám bude ľahšie orientovať aj v cenníku.

Ak ste fanúšikmi moderných technológií, na menovke sú k dispozícii unikátne QR kódy, ktoré si môžete načítať do vášho smartfónu.

Výrobok, ktorý vás zaujme sa vám následne zobrazí na našej webovej stránke a priamo na mieste si o ňom môžete naštudovať všetky dostupné informácie.

Ako používať QR kódy si môžete prečítať tu.

Výstava sa nachádza v interiéri nákupného centra a prebieha od 6. do 22.4.2018. Príďte sa inšpirovať!

Go to Top