19 júla, 2019

Novinky v showroome Šaľa

Vážení zákazníci a obchodní partneri,

príďte sa pozrieť  k nám do výrobného závodu v Šali, kde už na vás čaká vynovená vzorková záhrada!

Nájdete tu horúce novinky medzi dlažbami – Ambia naturo a Ravena naturo, ako aj nové odtiene, ktoré sme zaradili do niekoľkých výrobkov.

Obľúbený odtieň latte teraz uvidíte v dlažbe Casa di Campo naturo, City Stone senso, ale aj v plotovom systéme Casser a v palisádach Casser.

Okrem toho sme vystavili niekoľko ďalších noviniek, ktoré práve pripravujeme a čoskoro pribudnú aj do katalógovej ponuky.

Patrí k nim veľkoformátová dlažba Maxima v rozmere 100x50x8 cm,  Maxima kombi, ktorá sa bude predávať ako kombi forma – kombinácia troch rôznych formátov, a Terrazza Grande v rozmere 80x40x5 cm.

Všetky tri produkty sa budú vyrábať v jedinečnom farebnom prevedení „tón v tóne“,  v dvoch farebných škálach:

v šedých tónoch budú v ponuke odtiene sivá, strieborná a grafitová, a v teplých tónoch krémová, béžová a pieskovec.

Veľké formáty betónových platní Granada naturo tu teraz uvidíte vo všetkých veľkostiach a farebných prevedeniach.

Z noviniek spomedzi plotov si nezabudnite pozrieť obľúbený plotový systém Metropol, ktorý je vystavený vo všetkých štyroch odtieňoch.

Počas prehliadky si u nás môžete posedieť napríklad aj na paletovom sedení, ktoré je umiestnené na jednej z našich terás. Možno vďaka tomu získate lepšiu predstavu o tom, ako by mohla vyzerať tá vaša.

Ak vám doma chýba zaujímavý prvok na oživenie záhrady, určite vás osloví kvetináč z palisád Arcadia, ktorý je taktiež doplnený príjemným sedením.

Veríme, že nová vzorková záhrada vás osloví a prinesie vám množstvo novej inšpirácie. Niekoľko fotografií z vynovenej záhrady nájdete nižšie v galérii, alebo TU.

Záhrada je voľne prístupná aj cez víkend. Počas pracovných dní vám od 7:00 do 15:30 radi poskytneme aj odborné poradenstvo. Tešíme sa na vás!

 

 

 

 

Go to Top