18 februára, 2019

Náš tip: dlažba Casa di Campo

Ak sa tento rok chystáte do realizácie spevnených plôch a práve ste v štádiu rozhodovania sa, akú dlažbu si vybrať, máme pre vás jeden tip.

Predstavujeme vám produktovú radu dlažieb Casa di Campo, ktorá sa vyrába v troch rôznych povrchových úpravách, a v dvoch hrúbkach.

Táto dlažba sa vyznačuje ukladaním do línií a striedaním užších a širších formátov, čo zaručuje, že výsledný efekt pokládky nebude pôsobiť fádne.

Povrchovú úpravu senso s jemným reliéfom nájdete v hrúbke dlažby 8cm, pod názvom Casa di Campo senso. Tento typ dlažby je vhodný najmä pre plochy, ktoré budú podliehať väčšiemu zaťaženiu ( záťaž nad 3,5 tony ). Vhodná je preto aj na verejné priestranstvá, prípadne pre príjazdové plochy, kde je nutné počítať s pohybom väčších nákladných vozidiel. Ukážku realizácie z dlažby Casa di Campo senso si môžete prezrieť tu.

Ak hľadáte praktickú dlažbu vhodnú na chodníky okolo rodinného domu, a ktorá zároveň svojou nosnosťou postačí na príjazdovú cestu, ideálna je pre vás dlažba Casa di Campo naturo v hrúbke 6 cm ( nosnosť do 3,5 tony ), v povrchovej úprave naturo – s hladkým rovným povrchom. Ukážku hotovej realizácie si môžete prezrieť tu.

Láka vás niečo originálne? Možno vás zaujme povrchová úprava antico – konkrétne produkt s názvom Casa di Campo antico. Líniová dlažba s jemne opracovaným povrchom a hranami získava úplne nový rozmer, a je vhodná aj ku klasickejším stavbám.

Všetky tieto výrobky môžete vidieť naživo aj v našich showroomoch. Adresy a galériu showroomov nájdete tu.

Bližšie informácie vám radi poskytneme aj na technickom poradenstve, alebo na zákazníckom servise. Všetky telefónne čísla a emailové adresy máme uvedené v našich kontaktoch.

 

 

 

Go to Top