18 februára, 2019

Náš tip: dlažba Casa di Campo

Ak sa tento rok chystáte do realizácie spevnených plôch a práve ste v štádiu rozhodovania sa, akú betónovú dlažbu si vybrať, máme pre vás jeden tip. Predstavujeme vám produktovú radu dlažieb Casa di Campo, ktorá sa vyrába v troch rôznych povrchových úpravách, a v dvoch hrúbkach. Táto dlažba sa vyznačuje ukladaním do línií a striedaním užších a širších formátov, čo zaručuje, že výsledný efekt pokládky nebude pôsobiť fádne.

Povrch senso

Povrchovú úpravu senso s jemným reliéfom nájdete v hrúbke dlažby 8 cm, pod názvom Casa di Campo senso. Tento typ dlažby je vhodný najmä pre plochy, ktoré budú podliehať väčšiemu zaťaženiu (záťaž nad 3,5 tony). Vhodná je preto aj na verejné priestranstvá, prípadne pre príjazdové plochy, kde je nutné počítať s pohybom väčších nákladných vozidiel. Ukážku realizácie z dlažby Casa di Campo senso si môžete prezrieť tu.

Povrch naturo

Ak hľadáte praktickú dlažbu vhodnú na chodníky okolo rodinného domu, a ktorá zároveň svojou nosnosťou postačí na príjazdovú cestu, ideálna je pre vás dlažba Casa di Campo naturo v hrúbke 6 cm ( nosnosť do 3,5 tony ), v povrchovej úprave naturo – s hladkým rovným povrchom. Ukážku hotovej realizácie si môžete prezrieť tu.

Povrch antico

Láka vás niečo originálne? Možno vás zaujme povrchová úprava antico – konkrétne produkt s názvom Casa di Campo antico. Líniová dlažba s jemne opracovaným povrchom a hranami získava úplne nový rozmer, a je vhodná aj ku klasickejším stavbám.

 

Všetky tieto výrobky môžete vidieť naživo aj v našich showroomoch. Adresy a galériu showroomov nájdete tu. Bližšie informácie vám radi poskytneme aj na technickom poradenstve, alebo na zákazníckom servise. Všetky telefónne čísla a emailové adresy máme uvedené v našich kontaktoch.

 

 

 

Go to Top