30 mája, 2022

Vítame vás na zrekonštruovanej výstavnej ploche v Geči

Výstavná plocha našej spoločnosti CITY STONE DESIGN s.r.o. pri výrobnom závode v Geči prešla v posledných týždňoch kompletnou rekonštrukciou. Cieľom tohto projektu bola výmena starších dláždených spevnených plôch za nové s aktuálnym výrobným sortimentom, predstavenie kompletnej ponuky plotových systémov, osadenie vyvýšených záhonov a vybudovanie prvkov drobnej architektúry.

výstavná plocha v Geči

Atraktívnejšie plochy

Súčasťou projektu bola taktiež revitalizácia zelene, výsadba nových stromov a kríkov, obnova jazierka, osadenie záhradného mobiliáru. To všetko za účelom zatraktívnenia celej plochy a vytvorenie príjemnej atmosféry pre všetkých našich zákazníkov.

Vo vzorkovej záhrade v Geči, ktorá je svojou celkovou rozlohou vyše 1 500 m2 jednou z našich najväčších výstavných plôch, sa môžete oboznámiť so všetkými našimi betónovými výrobkami. Či už hľadáte betónovú dlažbu na chodníky, betónové platne na terasu, chcete upraviť svah, či parkovisko, svoju voľbu u nás určite nájdete. Takto priamo na mieste môžete vizuálne posúdiť ich formáty, typy povrchov, farebné prevedenia, ale aj rozmanité možnosti uloženia dlažieb a platní. Pri plotových systémoch oceníte rozdielne vyhotovenia, od hladkého, štiepaného, otĺkaného, až po opracovaný v antickom štýle. Na výber máte taktiež rôzne farebné prevedenia.

výstavná plocha v Geči

Nové prvky 

Na výstavnej ploche nechýbajú ani environmentálne prvky zelenej infraštruktúry, ktoré máme v ponuke označené ako ekologické dlažby.  V súčasnosti sú veľmi aktuálne z hľadiska ochrany životného prostredia. Vďaka nim si dokážete spevniť parkoviská, vjazdy do garáži alebo odstavné plochy.

výstavná plocha v Geči

Na ploche môžete objaviť veľmi obľúbené vyvýšené záhony vybudované z betónových tvárnic, betónových blokov alebo netradične z betónových palisád. Vyvýšené záhony v spojení s vhodnou výsadbou zelene vám môžu ponúknuť dobrú inšpiráciu na váš vlastný projekt tejto sezóny.

vyvýšený záhon

Služby

Ak sa chcete pri riešení vašich spevnených plôch inšpirovať , tak neváhajte a navštívte nás aj na východe Slovenska, kde môžete naše produkty vidieť naživo a spoznať ich bližšie. Výstavná plocha v Geči je otvorená non-stop, vrátane víkendov. Poradenstvo ponúkame počas pracovných dní od 7,00 do 15,30 hod. Samozrejmosťou sú pre vás dostupné parkovacie miesta a bezbariérový prístup. Všetky naše vystavené výrobky si môžete zakúpiť cez sieť zmluvných predajcov.

Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že výsledok našej snahy bude pre vás prínosom.

Váš tím CITY STONE DESIGN

Go to Top