13 marca, 2020

Upozornenie v súvislosti s koronavírusom

Vážení zákazníci a obchodní partneri!

V súvislosti so šíriacim sa koronavírusom COVID-19 a v zmysle posledného nariadenia vlády zo dňa 15.3.2020 sú od dnešného dňa, 16.3.2020 od 6:00 naše maloobchodné predajne vo výrobných závodoch v Šali a v Geči ZATVORENÉ až do odvolania.

Expedícia tovaru aj naďalej prebieha v štandardnej otváracej dobe. O každej zmene vás budeme priebežne informovať.

Chceme vás požiadať, aby ste pri návšteve našich výrobných závodov a predajní  dodržiavali základné bezpečnostné opatrenia, ktoré pomáhajú chrániť nás všetkých.

Pri návšteve expedície v našich výrobných závodoch v Šali a v Geči vás žiadame, aby ste používali OCHRANNÉ RÚŠKA! V opačnom prípade budeme nútení vás NEPRIJAŤ !!!

Ak to nieje nevyhnutné, odložte prosím návštevu za účelom odborného poradenstva. Radi vám poradíme aj mailom alebo telefonicky.

Všetky dôležité kontakty nájdete tu:

https://www.citystonedesign.sk/projektovanie/

https://www.citystonedesign.sk/kontakt/

Showroomy našich výrobkov, ak nie sú viazané na otváraciu dobu stavebnín, môžete aj naďalej kedykoľvek navštíviť.

V týchto chvíľach je mimoriadne dôležité, aby každý z nás v prvom rade myslel na zdravie a bezpečnosť seba a svojich blízkych a správal sa zodpovedne.

Týmto upozornením v žiadnom prípade nechceme šíriť paniku, chceme iba pripomenúť dôležitosť nariadených opatrení, ktoré majú zmysel iba ak ich budeme dodržiavať.

Dúfame, že najbližšie dni zvládneme bez väčších problémov a všetko sa čoskoro vráti do starých koľají. Veríme, že spomenuté opatrenia vás neodradia od plánovania novej záhrady a od výberu našich produktov.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pevné zdravie a všetko dobré.

Váš tím CITY STONE DESIGN

Go to Top