9 marca, 2022

Rozširujeme výrobu: naša betónová dlažba sa bude vyrábať už aj v Maďarsku!

Rastúci dopyt po kvalitnej betónovej dlažbe zo strany maďarských zákazníkov bol pre nás impulzom na rozšírenie výroby. Koncom minulého roka sme sa preto rozhodli, že naše dva výrobné závody, v Šali a Geči pri Košiciach, doplní tretí. Umiestnený bude v Peštianskej župe, konkrétne v priemyselnom parku pri meste Dabaš a jeho úlohou bude uspokojiť stúpajúci dopyt po betónových produktoch našej výroby.

 

Prečo práve Maďarsko?

Lokalitu na výstavbu nových výrobných priestorov sme nevybrali náhodou. Práve u našich južných susedov sme v uplynulých rokoch zaznamenali rastúci záujem o naše produkty. Dôvodom, prečo je maďarský trh z tohto pohľadu zaujímavý je podpora priemyslu a tiež podporné programy na rekonštrukcie domov. Sme presvedčení, že dopyt po kvalitnej betónovej dlažbe bude v Maďarsku narastať a posilnením výrobných kapacít chceme rastúci dopyt naplno pokryť našimi produktmi.

Napokon, betónová dlažba a ďalšie produkty CITY STONE DESIGN sú vhodné nielen do zástavby rodinných domov, ale aj na výstavbu veľkých komplexov, komerčných budov či mestských parkov.

 

Nový závod CITY STONE DESIGN v číslach

Po tom, ako sme našu výrobnú stratégiu zamerali na Maďarsko, zostávalo nájsť vhodnú lokalitu. To sa podarilo v priemyselnom parku Dabaš v Peštianskej župe, iba pár desiatok kilometrov južne od Budapešti.

Na našom pozemku s rozlohou 60 000 m2 už čoskoro dostaviame novú výrobnú halu s rozlohou 4 000 m2, ktorá poskytne dostatok miesta pre všetky výrobné technológie. Mimochodom, vyberali sme tie najnovšie a pôjde o náš najmodernejší závod, vďaka čomu môžeme garantovať tú najvyššiu kvalitu výrobkov. 

                                            

Jeden príklad za všetky, náš nový závod bude vybavený modernými vyzrievacími komorami, v ktorých bude mať betón vytvorené ideálne podmienky na zretie, dosiahnutie požadovanej kvality. Moderné technológie nám zároveň umožnia rýchlejšiu paletizáciu produktov, čiže naša výroba bude ešte efektívnejšia.

 

Výrobný závod CITY STONE DESIGN v Maďarsku otvoríme už čoskoro

Do dokončenia stavebných prác a začiatku výroby už neostáva veľa. Naše očakávania sú pritom veľké, ročnú kapacitu výrobnej a sušiacej linky odhadujeme až na 880 000 m2 a za zmienku stojí aj fakt, že v novom závode si prácu nájde približne 40 zamestnancov. Veľmi nás teší, že našou činnosťou pomáhame nielen plniť sny o bývaní naším zákazníkom, skrášľovať verejné priestranstvá, ale tiež dokážeme vytvoriť nové pracovné miesta. Na záver dodajme, že výroba v našom treťom závode by mala odštartovať už v druhom polroku 2022.

Go to Top