28 novembra, 2017

Nový showroom v Banskej Bystrici

Vážení zákazníci a obchodní partneri!

 

Nový showroom teraz môžete navštíviť už aj v priestoroch našich partnerských stavebnín STAVMAT STAVEBNINY v Banskej Bystrici. Pripravili sme pre vás široký sortiment dlažieb, betónových platní, ale aj plotových systémov a palisád. Ak plánujete realizáciu spevnených plôch v klasickom štýle, určite sa príďte pozrieť na dlažbu Villa Nobile senso, alebo Bella Piccola senso. Pokiaľ obľubujete rustikálny štýl, ponúkame vám hneď niekoľko výrobkov v antickom prevedení, medzi nimi napríklad dlažbu Villa nobile anticoBella Piccola antico, alebo Brantiko, ktoré sú vhodné aj do historických centier, nádvorí kostolov, či kaštieľov. Zástancov moderného štýlu a čistých línií určite oslovia naše veľkoplošné betónové platne Granada naturo.

Neodmysliteľnou súčasťou našich showroomov sú aj plotové systémy, ktoré sa dokonale dopĺňajú s každou dlažbou, ktorú ponúkame. Obľúbený obíjaný plot Duvar sme rozšírili o nové farebné odtiene v prevedení colormix, preto sa teraz s antickými dlažbami kombinuje ešte lepšie. Odtiene colormix nájdete aj v hladšom prevedení plotového systému Duvar Light. V showroome nechýba ani rovnako obľúbený štiepaný plotový systém Casser. Možno ho kombinovať s líniovými dlažbami, a s palisádami Casser s rovnakou povrchovou úpravou.

Ak potrebujete vo vašej záhrade vyriešiť rôzne prevýšenia, nezabudnite sa pozrieť na štiepané palisády Arcadia a antický plotový systém Arcadia, ktorý je ideálny napríklad na vytváranie menších múrikov. Prevýšenia môžete doladiť aj schodiskovými blokmi Softistep Light.

Absolútnou novinkou v našom novom showroome je plotový systém Metropol. Je charakteristický čistými, priamymi líniami, a vďaka hladkému povrchu,výške tvárnic 10 cm a obvodovým fazetám je ideálny najmä na výstavbu jednoduchých plných múrov. V piatich farebných prevedeniach si ho teraz môžete ako medzi prvými pozrieť práve v Banskej Bystrici. Informácie o tomto produkte budú čoskoro dostupné aj na našej internetovej stránke.

Dúfame, že showroom vám prinesie množstvo inšpirácie, tešíme sa na vás!

Kým sa rozhodnete nás navštíviť, malú ukážku zo showroomu si môžete pozrieť priamo TU.

Výstavná plocha je prístupná non-stop.

 

Nájdete nás na adrese:

Partizánska č. 91, (areál stará cementáreň)

974 01 Banská Bystrica

GPS: 48.74264800, 19.19205600

Tešíme sa na Vašu návštevu!

CITYSTONEDESIGN

 

 

Go to Top