Home » Galérie inšpirácií » Súkromný sektor » DLAŽBA VILLA NOBILE SENSO

DLAŽBA VILLA NOBILE SENSO

Dlažba VILLA NOBILE senso
Tradičný dizajn a spôsob pokládky dlažby Villa Nobile pramení z klasickej rímskej architektúry. Veľkolepý dojem antickej noblesy sa stane srdcom vašej záhrady. Dlažbu je možné kombinovať so systémom Bella Piccola, pomocou ktorého je možné vytvoriť rôzne lemy, alebo zaujímavé predely vo forme línií, miernych oblúkov, či dokonca kruhov.

Palisáda Casser
Štiepané palisády Casser sú so svojou výškou 33 cm vhodné na dotváranie menších prevýšení alebo vstupov do domu. Výborne vyniknú ako čelná časť schodiskových stupňov, ale sú vhodné aj ako obruba záhonov a chodníkov. Palisády farebne a štruktúrou harmonizujú s plotovým systémom Casser. Pohľadová čelná strana je nepravidelne štiepaná a horná strana má hladký, rovný povrch.

Schodiskový blok Softistep štiepaný
Schodiskový blok Softistep má štiepanú čelnú stranu. Je ideálny na zvýraznenie vstupov do domu, záhrady, či na terasu, alebo na vyriešenie výškových rozdielov záhradných chodníkov. Tvarovo a štruktúrou harmonizuje s plotovým systémom Casser, palisádami Casser a palisádami Arcadia. Kombinácia dlažieb je ľubovoľná.

Go to Top