Home » Záhradný mobiliár » Kruhové ohnisko Arcadia

Záhradný mobiliár

Kruhové ohnisko Arcadia

Farebné možnosti

Kruhové ohnisko Arcadia

Pre všetkých tých, ktorí obľubujú tradičné opekanie alebo grilovanie vo vlastnej záhrade, pri dome alebo chalupe, je hotové ohnisko z pevných betónových blokov Arcadia výborným riešením. Ohnisko s vonkajším priemerom 132,8 cm a výškou 30 cm je vyskladané z kombinácie len 2 rôznych kónusových prvkov v troch radoch. Ak ho vhodne skombinujete aj so záhradným sedením Arcadia, tak romantickému posedeniu s vašimi najbližšími už nič nebráni.

Teraz vo zvýhodnenej JARNEJ PONUKE od 08. 04. 2024 do 30. 06. 2024 (PDF náhľad).

Kde kúpim
Kde uvidím
  • 16 x 25 x 25 x 7,5 cm

  • 16 x 25 x 25 x 15 cm

Typ povrchu: štiepaný a následne otĺkaný povrch.
Prevedenie: Každý blok Arcadia je vďaka technológii opracovania originálnym prvkom, všetky uvedené rozmery sú preto orientačné! Bloky sú vyrobené štiepaním a následne opracované otĺkaním, preto má každý prvok rozmery s miernymi toleranciami a špecifický, nepravidelný tvar.
Skladba: V zostave sú použité dva rôzne typy kónusových prvkov.
Odporúčania: Ohnisko Arcadia vybudujte a umiestnite vždy so zreteľom na bezpečnosť pri jeho využívaní, nakoľko má dekoračný charakter a neslúži ako stena vykurovacieho telesa. Do vnútra ohniska umiestnite prenosné oceľové ohnisko, ktoré bude slúžiť na zakladanie a využívanie otvoreného ohňa. Oceľové ohnisko nie je súčasťou dodávky.
  • Odolnosť proti poveternostným vplyvom
  • Ekologická nezávadnosť
  • Povrchové zušľachtenie
  • Vnútorná hydrofobizácia
Záhradná zostava Farba Množstvo ks/paleta Hmotnosť kg/balenie Celková cena za zostavu
€ / bez DPH
Celková cena za zostavu
€ / s DPH
Kruhové ohnisko dolomite
granito
pieskovec
16 x 25 x 15 cm = 14 ks
16 x 25 x 7,5 = 30 ks
486 366,10 439,32

Hmotnosť výrobkov je uvádzaná vrátane váhy drevenej palety! Prvky ohniska sú uložené celkom na 1 palete. DOVOZ Z VÝROBNÉHO ZÁVODU ŠAĽA.
Kónusové prvky sú vyrobené dodatočným štiepaním z blokov Arcadia. Ich výroba sa preto realizuje výlučne na objednávku presného počtu kusov. Ohnisko je v ponuke vo výške 300 mm = 3 rady. Vonkajší priemer: cca 132,8 cm. Vnútorný priemer: cca 80 cm. Rozmery prvkov ohniska sú vzhľadom na technológiu výroby iba orientačné!

Predajné miesta
Výstavné plochy
Záhradný mobiliár
Go to Top